MVL

"11.1.2 PRESAH PONAD SIEŤ: Po útočnom údere je dovolené presiahnuť rukou ponad sieť s podmienkou, že dotyk s loptou sa uskutočnil vo vlastnom hracom priestore."

skupina A

domáci hostia kedy kde rozhodca výsledok
 
1. kolo
1.ChivasÚsmeváci 01.10.2018 19:45 Gym. Konštantínova Hugec 3 - 2 detail 
2.VK ŠtudentiMerkúr 04.10.2018 19:35 Gym. Konštantínova Lacek 3 - 0 detail 
3.BSC Prešov ASOKOL PROMAT B 03.10.2018 18:45 CZŠ sv. Gorazda Nemec 3 - 0 detail 
 
2. kolo
4.BSC Prešov AMerkúr 10.10.2018 18:45 CZŠ sv. Gorazda Hadbavná-Matejková 3 - 1 detail 
5.ÚsmeváciVK Študenti 12.10.2018 18:15 ZŠ Českoslov. armády Nemec 1 - 3 detail 
6.GsMChivas 10.10.2018 18:20 Gym. sv. Mikuláša Mochňacký 3 - 0 detail 
 
3. kolo
7.VK ŠtudentiGsM 20.12.2018 19:35 Gym. Konštantínova Nemec 0 - 3 detail 
8.BSC Prešov AÚsmeváci 10.12.2018 18:45 CZŠ sv. Gorazda Nemec 3 - 0 detail 
9.SOKOL PROMAT BMerkúr 15.10.2018 19:45 FVT TU Mochňacký 3 - 1 detail 
 
4. kolo
10.SOKOL PROMAT BÚsmeváci 22.10.2018 19:45 FVT TU Kmec 3 - 1 detail 
11.BSC Prešov AGsM 24.10.2018 18:45 CZŠ sv. Gorazda Nemec 3 - 2 detail 
12.VK ŠtudentiChivas 25.10.2018 19:35 Gym. Konštantínova Kobulský 3 - 2 detail 
 
5. kolo
13.ChivasBSC Prešov A 07.01.2019 19:45 Gym. Konštantínova Mochňacký 3 - 0 detail 
14.GsMSOKOL PROMAT B 05.11.2018 18:20 Gym. sv. Mikuláša Kohút 3 - 1 detail 
15.MerkúrÚsmeváci 20.12.2018 17:15 ZŠ Lesnícka Kobulský 0 - 3 detail 
 
6. kolo
16.VK ŠtudentiSOKOL PROMAT B 08.11.2018 19:35 nedefinované Hrubý 1 - 3 detail 
17.MerkúrChivas 08.11.2018 17:15 ZŠ Lesnícka Kohút 0 - 3 detail 
18.ÚsmeváciGsM 09.11.2018 18:15 ZŠ Českoslov. armády Nemec 1 - 3 detail 
 
7. kolo
19.GsMMerkúr 14.11.2018 18:20 Gym. sv. Mikuláša Hugec 3 - 1 detail 
20.ChivasSOKOL PROMAT B 12.11.2018 19:45 Gym. Konštantínova 3 - 0 detail 
21.VK ŠtudentiBSC Prešov A 15.11.2018 19:35 Gym. Konštantínova Brilla 3 - 0 detail 
 
8. kolo
22.ÚsmeváciChivas 23.11.2018 18:15 ZŠ Českoslov. armády Kohút 0 - 3 detail 
23.MerkúrVK Študenti 22.11.2018 19:35 Gym. Konštantínova Nemec 1 - 3 detail 
24.SOKOL PROMAT BBSC Prešov A 19.11.2018 19:45 FVT TU Mochňacký 1 - 3 detail 
 
9. kolo
25.MerkúrBSC Prešov A 29.11.2018 17:15 ZŠ Lesnícka Hugec 0 - 3 detail 
26.VK ŠtudentiÚsmeváci 29.11.2018 19:35 Gym. Konštantínova Kmec 3 - 1 detail 
27.ChivasGsM 26.11.2018 19:45 Gym. Konštantínova Kobulský 3 - 0 detail 
 
10. kolo
28.GsMVK Študenti 05.12.2018 18:20 Gym. sv. Mikuláša Kobulský 3 - 2 detail 
29.ÚsmeváciBSC Prešov A 11.01.2019 18:15 ZŠ Českoslov. armády Nemec 0 - 3 detail 
30.MerkúrSOKOL PROMAT B 13.12.2018 17:15 ZŠ Lesnícka Hugec 0 - 3 detail 
 
11. kolo
31.ÚsmeváciSOKOL PROMAT B 25.01.2019 18:15 ZŠ Českoslov. armády Hadbavná-Matejková 3 - 1 detail 
32.GsMBSC Prešov A 12.12.2018 18:20 Gym. sv. Mikuláša Mochňacký 3 - 0 detail 
33.ChivasVK Študenti 10.12.2018 19:45 Gym. Konštantínova Mochňacký 3 - 0 detail 
 
12. kolo
34.BSC Prešov AChivas 19.12.2018 18:45 CZŠ sv. Gorazda Hrubý 0 - 3 detail 
35.SOKOL PROMAT BGsM 17.12.2018 19:45 FVT TU Mochňacký 1 - 3 detail 
36.ÚsmeváciMerkúr 18.01.2019 18:15 ZŠ Českoslov. armády Kohút 3 - 2 detail 
 
13. kolo
37.SOKOL PROMAT BVK Študenti 07.01.2019 19:45 FVT TU Lacek 0 - 3 detail 
38.ChivasMerkúr 21.01.2019 19:45 Gym. Konštantínova Hugec 3 - 1 detail 
39.GsMÚsmeváci 09.01.2019 18:20 Gym. sv. Mikuláša Hugec 3 - 0 detail 
 
14. kolo
40.MerkúrGsM 23.01.2019 18:20 Gym. sv. Mikuláša Hugec 0 - 3 detail 
41.SOKOL PROMAT BChivas 14.01.2019 19:45 FVT TU Nemec 0 - 3 detail 
42.BSC Prešov AVK Študenti 16.01.2019 18:45 CZŠ sv. Gorazda Kmec 1 - 3 detail 

oznamy

Zápasy na dnešný deň
žiadne zápasy


najlepší hráči


Priebežne najlepší hráči
Ľudovít Žilka - ŠKP MIX (15)
Ján Špak - Chivas (14)
Patrik Germuška - Pokémoni (14)
Roman Németh - PEKNÁ ZBERBA (12)
Štefan Jánošík - GsM (9)
Peter Lupták - VK Študenti (8)
Vladysla Shutko - SOKOL PROMAT B (6)
Peter Sárossy - BSC Prešov B (6)
Petr Zahornacký - BSC Prešov B (6)
Maroš Hajzuš - BSC Prešov A (5)
viac

Priebežne najlepšie hráčky
Lenka Bavolárová - SOKOL PROMAT B (12)
Miroslava Janičková - Úsmeváci (11)
Dominika Ružbaská - Chivas (10)
Tereza Kovalík SLANČOVÁ - ŠKP MIX (10)
Zuzana Labiková - GsM (9)
Gabriela Sárossyová - BSC Prešov A (8)
Diana Karpjaková - DRACI SPRAVBYTKOMFORT (8)
Karina Šalatová - Pokémoni (8)
Milota Slivková - Pokémoni (8)
Evelina Fanta - SOKOL PROMAT A (7)
viac