MUŽI MVL - MIX

"13.1.2 Počas útočného úderu je odbitie „ulievkou“ povolené iba ak je odbitie čisté a lopta nie je chytená alebo hodená."

skupina A

domáci hostia kedy kde rozhodca výsledok
 
1. kolo
1.BSC SK APokémoni 30.09.2019 18:45 CZŠ sv. Gorazda Nemec 3 - 1 detail 
2.GsMBSC SK B 02.10.2019 18:45 Gym. sv. Mikuláša Kohút 3 - 0 detail 
3.SOKOL PROMAT BDRACI SPRAVBYTKOMFORT 30.09.2019 19:45 FVT TU Kmec 3 - 1 detail 
 
2. kolo
4.BSC SK ASOKOL PROMAT B 09.10.2019 18:45 CZŠ sv. Gorazda Mochňacký 3 - 1 detail 
5.DRACI SPRAVBYTKOMFORTŠKP MIX 09.10.2019 18:15 SPRAVBYT Hugec 0 - 3 detail 
6.GsMPokémoni 09.10.2019 18:45 Gym. sv. Mikuláša Lacek 3 - 0 detail 
 
3. kolo
7.ŠKP MIXGsM 16.10.2019 18:45 OR PZ Prešov-juh Kohút 1 - 3 detail 
8.BSC SK ADRACI SPRAVBYTKOMFORT 16.10.2019 18:45 CZŠ sv. Gorazda Nemec 3 - 1 detail 
9.SOKOL PROMAT BBSC SK B 14.10.2019 19:45 FVT TU Mochňacký 3 - 1 detail 
 
4. kolo
10.GsMSOKOL PROMAT B 23.10.2019 18:45 Gym. sv. Mikuláša Kobulský 3 - 0 detail 
11.BSC SK BPokémoni 02.12.2019 18:45 CZŠ sv. Gorazda Lacek 3 - 2 detail 
12.ŠKP MIXBSC SK A 23.10.2019 18:45 OR PZ Prešov-juh Hugec 2 - 3 detail 
 
5. kolo
13.PokémoniDRACI SPRAVBYTKOMFORT 28.10.2019 19:40 ZŠ Šmeralova Kobulský 3 - 0 detail 
14.SOKOL PROMAT BŠKP MIX 28.10.2019 19:45 FVT TU Kmec 1 - 3 detail 
15.BSC SK ABSC SK B 30.10.2019 18:45 CZŠ sv. Gorazda Hugec 3 - 2 detail 
 
6. kolo
16.DRACI SPRAVBYTKOMFORTBSC SK B 06.11.2019 18:15 SPRAVBYT Kohút 3 - 1 detail 
17.BSC SK AGsM 27.11.2019 18:45 CZŠ sv. Gorazda 0 - 3 detail 
18.PokémoniŠKP MIX 04.11.2019 19:40 ZŠ Šmeralova Lacek 3 - 1 detail 
 
7. kolo
19.BSC SK BŠKP MIX 13.11.2019 18:45 CZŠ sv. Gorazda Kmec 3 - 1 detail 
20.SOKOL PROMAT BPokémoni 11.11.2019 19:45 FVT TU Hadbavná-Matejková 1 - 3 detail 
21.DRACI SPRAVBYTKOMFORTGsM 13.11.2019 18:15 SPRAVBYT Hugec 0 - 3 detail 
 
8. kolo
22.PokémoniBSC SK A 18.11.2019 19:40 ZŠ Šmeralova Kohút 3 - 0 detail 
23.BSC SK BGsM 20.11.2019 18:45 CZŠ sv. Gorazda Nemec 0 - 3 detail 
24.DRACI SPRAVBYTKOMFORTSOKOL PROMAT B 20.11.2019 18:15 SPRAVBYT Lacek 3 - 0 detail 
 
9. kolo
25.SOKOL PROMAT BBSC SK A 25.11.2019 19:45 FVT TU Kmec 1 - 3 detail 
26.ŠKP MIXDRACI SPRAVBYTKOMFORT 27.11.2019 18:45 OR PZ Prešov-juh Hugec 3 - 0 detail 
27.PokémoniGsM 25.11.2019 19:40 ZŠ Šmeralova Kmec 1 - 3 detail 
 
10. kolo
28.GsMŠKP MIX 04.12.2019 18:45 Gym. sv. Mikuláša Kobulský 3 - 2 detail 
29.DRACI SPRAVBYTKOMFORTBSC SK A 04.12.2019 18:15 SPRAVBYT Hugec 1 - 3 detail 
30.BSC SK BSOKOL PROMAT B 04.12.2019 18:45 CZŠ sv. Gorazda Mochňacký preložený detail 
 
11. kolo
31.SOKOL PROMAT BGsM 09.12.2019 19:45 FVT TU Kobulský preložený detail 
32.PokémoniBSC SK B 09.12.2019 19:40 ZŠ Šmeralova Hugec preložený detail 
33.BSC SK AŠKP MIX 11.12.2019 18:45 CZŠ sv. Gorazda Kohút 0 - 3 detail 
 
12. kolo
34.DRACI SPRAVBYTKOMFORTPokémoni 18.12.2019 18:15 SPRAVBYT Hugec neodohraný detail 
35.ŠKP MIXSOKOL PROMAT B 18.12.2019 18:45 OR PZ Prešov-juh Mochňacký neodohraný detail 
36.BSC SK BBSC SK A 18.12.2019 18:45 CZŠ sv. Gorazda Kohút neodohraný detail 
 
13. kolo
37.BSC SK BDRACI SPRAVBYTKOMFORT 08.01.2020 18:45 CZŠ sv. Gorazda Hugec neodohraný detail 
38.GsMBSC SK A 08.01.2020 18:45 Gym. sv. Mikuláša Kobulský neodohraný detail 
39.ŠKP MIXPokémoni 08.01.2020 18:45 OR PZ Prešov-juh Mochňacký neodohraný detail 
 
14. kolo
40.ŠKP MIXBSC SK B 15.01.2020 18:45 OR PZ Prešov-juh Hugec neodohraný detail 
41.PokémoniSOKOL PROMAT B 13.01.2020 19:40 ZŠ Šmeralova Lacek neodohraný detail 
42.GsMDRACI SPRAVBYTKOMFORT 15.01.2020 18:45 Gym. sv. Mikuláša Nemec neodohraný detail 

oznamy

Zápasy na dnešný deň
68. Úsmeváci - Chivas


najlepší hráči


Priebežne najlepší hráči
Štefan Jánošík - GsM (6)
Maroš Hajzuš - BSC SK A (5)
Ján Špak - Chivas (5)
Ondrej Kudla - VK Študenti (4)
Vladyslav Shutko - SOKOL PROMAT B (3)
Vojtech Ďurica - SOKOL PROMAT A (3)
Peter Olearnik - Pokémoni (2)
Peter Šalko - Pokémoni (2)
Ľudovít Žilka - ŠKP MIX (2)
Peter Dugas - Úsmeváci (2)
viac

Priebežne najlepšie hráčky
Alexandra Harčárová - GsM (5)
Lenka Lukášová - SOKOL PROMAT A (5)
Miroslava Janičková - Úsmeváci (5)
Gabriela Sárossyová - BSC SK A (4)
Ivana Keselicová - GsM (3)
Ivana Maričáková - SOKOL PROMAT B (3)
Tereza Kovalík SLANČOVÁ - ŠKP MIX (3)
Milota Slivková - Pokémoni (3)
Ľudmila Centková - Chivas (3)
Miroslava MAZUROVÁ - ŠKP MIX (2)
viac